X
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 تیر 1401
کسب عنوان دانشجوی نمونه کشوری توسط آقای حامد توان

  کسب عنوان دانشجوی نمونه کشوری توسط آقای حامد توان

امتیاز: Article Rating
کسب عنوان دانشجوی نمونه کشور توسط آقای حامد توان از دانشجویان فعال ودبیر سابق کمیته تحقیقات دانشجویی را به این فرهیخته عزیز ودانشجویان علوم پزشکی تبریک وتهنیت عرض نموده واز خداوند منان آرزوی سربلندی وموفقیت روزافزون داریم.


آیین تجلیل از استادان و دانشجویان نمونه کشوری با حضور رئیس جمهور، دکتر بهرام ‌عین‌اللهی وزیر بهداشت، دکتر محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم و جمعی از مسئولان دانشگاهی و اساتید در محل دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

در این مراسم از ۱۳ تن از برگزیدگان دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت علوم و همچنین اساتید و اعضای هیئت علمی تقدیر به عمل آمد و برگزیدگان جوایز خود را از رئیس جمهور دریافت کردند.

حامد توان، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این مراسم به عنوان دانشجوی نمونه کشوری لوح خود را از دست رئیس جمهور دریافت کرد.
جشنواره دانشجوی نمونه کشوری هرساله با همکاری دو وزارتخانه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و فناوری و با همکاری معاونت های دانشجویی فرهنگی دانشگاه های سراسر کشور، باهدف ایجاد انگیزه بین دانشجویان درخصوص فعالیت‌های علمی-پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و فناوری‌های جدید و همچنین شناسایی استعدادها و حمایت از فعالیت‌های دانشجویان، برگزار می‌شود.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • کسب عنوان دانشجوی نمونه کشوری توسط آقای حامد توان
ثبت امتیاز